Astroloji

 

 

 
Akrep (08.03.2021)
Kardeşlerinize aranıza girmek isteyen üçüncü şahıslar olabilir. Bu durumun sizin için sorun teşkil etmemesi adına kiminle ne mesafede olduğunuza ve ne paylaştığınıza dikkat etmelisiniz. Birbirinize olan güveniniz ve bağlılığınız buradan hasarsız çıkmanızı sağlayabilir.
 
Aslan (08.03.2021)
İletişiminizde duygularınız baskın gelebilir. Kelimeleri seçerken daha dikkatli olmalı, bulunduğunuz ortamı ve muhataplarınızı düşünmelisiniz. Ani tepkileriniz yanlış anlaşılabilir.
 
Balık (08.03.2021)
Yeni bir hedefe odaklanırken ailenize planlarınızı açmak isteyebilirsiniz. Desteklerini istemeden önce şartlarınızı iyi tartmalısınız. Kararlı ve emin bir duruş sergilemek beklediğinizden daha iyi tepkiler almanızı sağlayabilir. 
 
Başak (08.03.2021)
Ani bir taşınma kararı alabilirsiniz. Sıkıldığınızı ve artık nefes almak istediğinizi ailenize ileterek yalnız yaşama isteğinizi dile getirebilirsiniz. Bunu yaparken kırıcı olmamaya ve geri dönüşü olmayan hamleler yapmamaya dikkat etmelisiniz.
 
Boğa (08.03.2021)
Sahip olmak istediklerinizi hayal ürünü olarak tasarlıyor olabilirsiniz. Gerçeklerden uzaklaşmanız ilerde hayal kırıklığına yol açabilir. Konfor alanınızı somut adımlarla inşa etmelisiniz.
 
İkizler (08.03.2021)
Ortaklı işlerinizde yanıldığınız noktalar ortaya çıkabilir. Fazla zaman kaybetmeden bunların üzerine gidin ve hata payını en aza indirin. Bu yeni bir şeyler öğrenmek için bir fırsat olabilir.
 
Koç (08.03.2021)
İşyerinizdeki disiplinli çalışmalarınız sayesinde ödüllendirilebilirsiniz. Sizi mutlu edecek ve başarılı kılacak bulduğunuzda yapmanız gereken tek şey, aynı tutumu devam ettirmek olmalıdır. Enerjiniz ve motivasyonunuz sizi destekliyor.
 
Kova (08.03.2021)
Zamanı kendinize ayırarak hareketsiz bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Yorgunluğunuzu atamıyor oluşunuz fiziksel ve ruhsal olarak daha fazla yıpranmanıza yol açıyor olabilir. Uzun zamandır ertelediğiniz bir filmi açıp dinlenebilirsiniz.
 
Oğlak (08.03.2021)
Yeni bir başlangıç yapmak için karar aşamasında olabilirsiniz. Harekete geçmek veya geçmemek ikileminde olsanız da hedeflerinizde kararlısınız. Beklemenin bir faydasını görmediğinizi düşünmek işlerinizi daha akıcı hale getirecektir.
 
Terazi (08.03.2021)
Yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Her zaman gönülden istediğiniz bölümü seçmek isterken şartların da olgunlaşması gerçekleşme olasılığını artıracaktır. Bugünü bu konuda hazırlık yaparak geçirebilirsiniz.
 
Yay (08.03.2021)
Harcamalarınız ve beraberinde gelen ödemeleriniz için kredi çekebilir ya da mevcut kaynaklarınızı yeniden düzenleyebilirsiniz. Günlük hayatınızı sekteye uğratmayacak bir plan yapmak hem bugünü hem yarını daha net görmenizi sağlayacaktır.
 
Yengeç (08.03.2021)
İkili ilişkilerinizde kendinizi geriye çekerek soğuk davranışlar sergileyebilirsiniz. Canınızı sıkan konuyu paylaşmak belirsizliği kaldıracağı gibi başka sorunların ortaya çıkmasını da engelleyecektir.

 

 

 

Haber Yazılımı